صفحه اصلی
English
1399/05/19 طرح پويش
طرح پويش

 
به منظور پيگيري سراي نوآوري اتاق بازرگاني و دانشگاه، لازم است داوطلبين گرامي علاوه بر ارسال رزومه به صنعت مورد نظر خود، درخواست خود را در غرفه سراي نوآوري در نمايشگاه كار، مطابق فيلم آموزشي بالا ثبت نمايند.
 

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان اصفهان در اين نمايشگاه كارفرمايان اطلاعات شركت و مشخصات فرصتهاي شغلي خود را در سامانه نمايشگاه ثبت مي كنند سپس كارجويان پس از ايجاد رزومه  به صورت آنلاين و با استفاده از اپليكيشن تلنت كوچ به غرفه هاي شركت ها مراجعه نموده و از فرصت هاي شغلي مطلع مي شوند و در صورت علاقه مندي مي توانند درخواست كار خود را ارسال نمايند. پس از بررسي درخواست هاي ارسال شده از سوي كارجويان، در زمان برگزاري نمايشگاه از تاريخ 29 شهريور الي 3 مهرماه مصاحبه بين كارجو و كارفرمايان بصورت آنلاين برگزار شده و نتيجه اعلام خواهد شد.

به اين ترتيب علاوه بر حفظ سلامتي افراد و كمك به كاهش هزينه ها، در اين نمايشگاه بستر مناسبي جهت ارتباط مستقيم بين كارجويان و كارفرمايان ايجاد شده و محدوديت هاي جغرافيايي براي استخدام حذف مي شوند.

از كليه ي كارجويان در استان اصفهان دعوت مي شود به منظور استفاده از خدمات نمايشگاه تا تاريخ 25 شهريور ماه سال جاري با ثبت نام در اين نمايشگاه، درخواست هاي شغلي خود را را اعلام نمايند.

برنامه زماني برگزاري نمايشگاه آنلاين پويش كار و مهارت استان اصفهان
 
 

نحوه ي ثبت نام: مراجعه به نمايشگاه آنلاين پويش كار و مهارت استان اصفهان در سامانه تلنت كوچ به آدرس:  ECCIM.TALENTCOACH.IR

 

نمايشگاه آنلاين پويش كار و مهارت استان اصفهان

تاريخ ارسال رزومه: از 18 شهريور 1399 تا 4 مهر 1399
تاريخ شروع مصاحبه ها: از 29 شهريور 1399 به مدت 7 روز
 

 
منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 93
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد اردستان میباشد.
Powered by DorsaPortal