صفحه اصلی
English
1396/05/17 جزئيات انتخاب رشته متقاضيان تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي
جزئيات انتخاب رشته متقاضيان تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي
بر اساس اطلاعيه مركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي؛ همه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسري كه متقاضي تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي هستند، مي‌توانند از 19 تا 26 مرداد با مراجعه به سامانه اين مركز انتخاب رشته كنند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي، دواطلبان مي‌توانند به نشاني www.azmoon.org مراجعه و با توجه به نمره كل كسب شده در هر زير گروه متناسب با رشته انتخابي و كد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامي، نسبت به انتخاب 20 رشته/محل اقدام كنند.

داوطلبان علاوه بر گروه آزمايشي اصلي، چنانچه در زمان ثبت‌نام گزينه علاقه‌مندي به گروه هنر و زبان‌هاي خارجه را انتخاب كرده‌اند و در آزمون آن نيز شركت كرده‌اند، از فرصت انتخاب رشته دو يا سه گروه آزمايشي بهره‌مند مي شوند.

داوطلبان در نظر داشته باشند كه در صورت تمايل به انتخاب رشته در دو يا سه گروه آزمايشي (گروه آزمايشي اصلي، گروه هنر و يا گروه زبان خارجه) بايد كارت اعتباري جداگانه براي هر كدام تهيه و در سايت www.azmoon.org انتخاب رشته كنند.

همچنين داوطلباني كه رشته/محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌هاي با آزمون سراسري دانشگاه آزاد اسلامي پيدا نمي‌كنند، توجه داشته باشند كه بخش اعظم رشته/محل‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي بدون آزمون هستند كه درصورت تمايل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org ثبت‌نام كنند.

داوطلبان ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنماي انتخاب رشته اطمينان حاصل كنند و سپس اقدام به خريداري كارت اعتباري دوره مربوطه كنند.

شايان ذكر است نتايج انتخاب رشته‌هاي با آزمون دانشگاه آزاداسلامي هفته آخر شهريور ماه اعلام خواهد شد.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 31
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد اردستان میباشد.
Powered by DorsaPortal